Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Reclamatie eTc

In jos 
+2
eTc.
J0k3R
6 participanți
AutorMesaj
J0k3R
Membru Nou
Membru Nou
J0k3R


Harta Preferata? : de_dust2
Arma Preferata? : awp
Mesaje : 10
Fraguri : 5341
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/03/2010

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:26 am

1.Numele dvs. :J0k3R
2.Numele adminului reclamat :eTc
3.Data si ora :08.03.2010 11:21
4.Motiv reclamatie :jucam linistit dintrodata ami iese din CS si cand vreau sa intru am lag foarte mare si numele UN MARE DISTRUS....ce am primit si dece?Nu mia facut poze nu mia facut demo nimica eu joc cs de 9 ani ....ahile ma stie de pe alt server ...cineva ma invitat pe sevreu asta nu zic nume ..da vad ca admini aicia dau banuri aiurea ..ieri am jucat pe de_nuke am omorat tot pe adminu asta eTc mia facut poze ma pus spectator 30 de minute am urlat sami dea ID de mess pentru poze parca vorbeam singur are asta ceva cu mine sau ce?Sau nu stie juca cs si nici admina nu stie va rog sa luati masuri cu adminu asta ca o sa aveti probleme cu el
5.Dovada (Se accepta doar Print la consola) :dovada nu am pentru ca cand intru in cs am lag uriasi si ma scoate direct..
Sus In jos
eTc.
Admin Server
Admin Server
eTc.


Harta Preferata? : awp_bycastor
Mesaje : 1745
Fraguri : 10192
Reputatie : 11
Data nasterii : 21/05/1995
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 29
Localizare : BarlaD :P
Joburi/Distractii : la liceu
Stare de spirit : 0k 0 dUk Bn ;)

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:30 am

ai primit pentru ca jc cu blind ca un disperat si dadaeai numai hs asta e

joaca fara coduri si dupa comenteza si nu mai fa mie reclamtie ca nu eu ti-am dat destroy ca ma enervezi asa va treziti uni habar naveti cei cu voi ma


rmk* ti-a dat destroy pentru ca iam spus eu prin amx_chat ca jc cu blind si sati de destroy asa ca lasane cu reclamate da aste si mai jc si codat dute frate pe alt sv da nu pe aste


aici se jc corect nu cu coduri e lege de baza !!!!
]


ba si ieri cu id nu ti lam dat ma ca era defata si sl.ide ca si lui iam fakut poze si ave id el mi le dat da tu nu ai dat ca usti doar sa faci reclamatie


esti un mare codat ai inteles nu ai vrut sa dai pozele nu ca nu ti-am dat id ca sline mia dat pozele si iam dat si id am scris prin amx_say joker pozele la id leonte_eduara de vrio 10 ori ma da u daca esti chior ce vina am eu sj azi jc cu blind asta e mai este ma Wink
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
J0k3R
Membru Nou
Membru Nou
J0k3R


Harta Preferata? : de_dust2
Arma Preferata? : awp
Mesaje : 10
Fraguri : 5341
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/03/2010

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:37 am

https://2img.net/r/ihimizer/img121/5712/dedust20000sx.png

https://2img.net/r/ihimizer/img121/2923/dedust20001gr.png

unde vezi tu aicia blind ma ....si vorbeste mai frumosca esti un mare habarnist si nu mai minti ca 30 de minute am stat spectator si nu miai scris nimica ma macar nu minti si nu am jucat niciodata cu cod habarnistule invata sa joci CS prima oara si dupa aia mai vorbim...cand jucam eu CS tu erai cu lopata la nisip ma copile cu adminu celalalt rmk sau cum nu stiti admin 1 ban Smile) sa va fie de rusine
Sus In jos
eTc.
Admin Server
Admin Server
eTc.


Harta Preferata? : awp_bycastor
Mesaje : 1745
Fraguri : 10192
Reputatie : 11
Data nasterii : 21/05/1995
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 29
Localizare : BarlaD :P
Joburi/Distractii : la liceu
Stare de spirit : 0k 0 dUk Bn ;)

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:48 am

te mai da si de gol ma e normal ca nu ei blind daka ai cod ma =))) e logic asa zis si eu =))


si nu ma mai acuza pe mn ca rmk* ti-a da destroy schimba numele nu poune la mn reclamatea ai intelesa ca habar nai xX((X
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
J0k3R
Membru Nou
Membru Nou
J0k3R


Harta Preferata? : de_dust2
Arma Preferata? : awp
Mesaje : 10
Fraguri : 5341
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/03/2010

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:54 am

Deci sincer esti numa un copil de 14 ani care nu stie sa admineze prima oara ai zis ca miai dat blind acuma zici ca nu miai dat te dai de gol singur copile si zi si tu ce cod am avut ce dovada ai?Ca fara dovada esti 0.....stii care e problema cu voi daca cineva joaca mai bine decat voi dati ban fara dovada fara motiv Smile
Sus In jos
Dj Uimitale
Frizer
Dj Uimitale


Harta Preferata? : 35hp
Arma Preferata? : M4a1,Ak47
Mesaje : 871
Fraguri : 5850
Reputatie : 51
Data nasterii : 14/06/1992
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : Counter-Strike,Femeile
Stare de spirit : Buna

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 12:05 pm

Ma joker daca ai wall nu iti dai seama cand iei blind pt ca nu ti se face negru ecranul cand joci cu wall si daca ne arati pozele alea cand ai luat destroy se vede ca ai avut cod
Sus In jos
ahiLe.
Membru Nou
Membru Nou
ahiLe.


Harta Preferata? : Multe...
Arma Preferata? : Multe...
Mesaje : 22
Fraguri : 5393
Reputatie : 0
Data nasterii : 26/01/1994
Data de inscriere : 04/03/2010
Varsta : 30
Localizare : Arad
Joburi/Distractii : Party all night long!!!
Stare de spirit : ZimabweGang

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 1:35 pm

J0k3R de cand stiu eu nu a jucat cu coduri... eTc. ai si tu o mica vina asa ca asumati vina. Si rezolva problema.
Sus In jos
http://www.Pistolarii.tk
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 4:26 pm

uitativa bn la poze ca rmk ia dat destroy nu etc,pozele alea sunt de mult pt ca rmk nu mai are admin
Sus In jos
Dj Uimitale
Frizer
Dj Uimitale


Harta Preferata? : 35hp
Arma Preferata? : M4a1,Ak47
Mesaje : 871
Fraguri : 5850
Reputatie : 51
Data nasterii : 14/06/1992
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 32
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : Counter-Strike,Femeile
Stare de spirit : Buna

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 4:35 pm

daniel taci ca rmk are admin ma ia dat florin si el ia dat destroy daca te uiti bn se vede ca el ia dat
Sus In jos
eTc.
Admin Server
Admin Server
eTc.


Harta Preferata? : awp_bycastor
Mesaje : 1745
Fraguri : 10192
Reputatie : 11
Data nasterii : 21/05/1995
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 29
Localizare : BarlaD :P
Joburi/Distractii : la liceu
Stare de spirit : 0k 0 dUk Bn ;)

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 6:50 pm

asa ca nu ma mai acuza pe mn si u ahie taci ma din gura uiate la poze si atunci vb ma si joker jc cu blind ca iam dat eu dade numai hs incontinu

cum sa jc cu blind ma X((X(X si mai are tupeu sa faka si reclamatie ma =))
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
florin
Tractorist



Mesaje : 105
Fraguri : 5732
Reputatie : 9
Data de inscriere : 19/12/2009

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:19 pm

mai baieti nu mai dati destroy ca degeaba dati voi destroi ca potis a afce anapoi cs si can dati blind uitativa cu atentie daca scrie ca numele x are blind poate voi ziceti ca iati dat blind si altu i scote blindu cum a m fost eu voi iati dat blind lu unu si eu i lam scos si dupaia iati dat ban aveti grija cum dati ban ok si la admini sa nu va mai prind ca faceti ss sau dati kick /slay /slap ban destroy ca nu sunteti owneri sau gid numai gudu si owneri au voie sa faca sss la admini ok sa nu va ma prind
Sus In jos
florin
Tractorist



Mesaje : 105
Fraguri : 5732
Reputatie : 9
Data de inscriere : 19/12/2009

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:20 pm

florin a scris:
mai baieti nu mai dati destroy ca degeaba dati voi destroi ca potis a afce anapoi cs si can dati blind uitativa cu atentie daca scrie ca numele x are blind poate voi ziceti ca iati dat blind si altu i scote blindu cum a m fost eu voi iati dat blind lu unu si eu i lam scos si dupaia iati dat ban aveti grija cum dati ban ok si la admini sa nu va mai prind ca faceti ss sau dati kick /slay /slap ban destroy ca nu sunteti owneri sau gud numai gudu si owneri au voie sa faca sss la admini ok sa nu va ma prind
Sus In jos
J0k3R
Membru Nou
Membru Nou
J0k3R


Harta Preferata? : de_dust2
Arma Preferata? : awp
Mesaje : 10
Fraguri : 5341
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/03/2010

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 10:25 pm

eTc nu stiu ce vb acolo ca nu am avut blind ce nu intelegi????Pe alt server am de 3 ani admin aproape si aicia prima zi joc si deja am probleme cu admini ....nu am avut blind cand ai blind se face ecranu negru nu sa mai joci cand nu vezi nimica????NU AM AVUT BLIND daca voi ziceti ca am avut cod OK sa fie ...ca nu mai intru pe server da as putea ca am IP rotabil da nu sint genu ala de om deci mia parut bine PA
Sus In jos
filiper
Membru Nou
Membru Nou



Harta Preferata? : cs_assault
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 40
Fraguri : 5437
Reputatie : 5
Data nasterii : 31/08/1985
Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 39
Localizare : bucuresti
Stare de spirit : buna pentru criza asta

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 8:18 am

mane se mai intampla si greseli e posibil sa nu ii fi dat blind acum nu se stie dc a avut sau nu blind dar eu iam da lu ok aseara si a luat joker blindu pt ca aveau nume comune trebuie saa fim atenti bine ca se mai inntampla sa gresesti ca au nume apropiate.si sa lasam cearta ms
Sus In jos
eTc.
Admin Server
Admin Server
eTc.


Harta Preferata? : awp_bycastor
Mesaje : 1745
Fraguri : 10192
Reputatie : 11
Data nasterii : 21/05/1995
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 29
Localizare : BarlaD :P
Joburi/Distractii : la liceu
Stare de spirit : 0k 0 dUk Bn ;)

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 10:01 am

ma prima data am dat blind la unu JOKER si am vz ca el e cu j0K3r si ia-m dat unblind lu ala si iam dat lui bind

fix asa am scris amx_blind j0k3r ca asa era numele lui si mia spus j0k3r is blinded Wink
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
J0k3R
Membru Nou
Membru Nou
J0k3R


Harta Preferata? : de_dust2
Arma Preferata? : awp
Mesaje : 10
Fraguri : 5341
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/03/2010

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 11:13 am

Bine ma daca zici tu ca miai dat blind sa fii sanatos ..nu ma cert cu nimeni sa raman cu banu nu ma intere ca nu sint copil... numa sa fiti atenti ca asa pierdeti playeri degeaba ....nu va mai deranjez sa aveti grija de server ca e frumos numa bine .. cand aveti timp sa intrati pe serveru unde joc eu de obicei si am admin sa va convingeti cum joc eu CS ...deci incaodata numa bine
Sus In jos
ahiLe.
Membru Nou
Membru Nou
ahiLe.


Harta Preferata? : Multe...
Arma Preferata? : Multe...
Mesaje : 22
Fraguri : 5393
Reputatie : 0
Data nasterii : 26/01/1994
Data de inscriere : 04/03/2010
Varsta : 30
Localizare : Arad
Joburi/Distractii : Party all night long!!!
Stare de spirit : ZimabweGang

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 2:22 pm

etc. ai dovezi ?

nu veni cu afirmati care nu le poti dovedi.
Sus In jos
http://www.Pistolarii.tk
eTc.
Admin Server
Admin Server
eTc.


Harta Preferata? : awp_bycastor
Mesaje : 1745
Fraguri : 10192
Reputatie : 11
Data nasterii : 21/05/1995
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 29
Localizare : BarlaD :P
Joburi/Distractii : la liceu
Stare de spirit : 0k 0 dUk Bn ;)

Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 8:06 pm

ba ahile ***** ia v cu dovezile tale ma ca nu eu trebue sa pun dovezi ma ci el ca el face reclamatia domne ma ahile lasane ***** si mutate de aci ca ma scoti din draci


nu eu am fakut reclamatia ok el a fakuto si ce dovezi vrei sa am ma ka jc cu blind =))

poi creca nu vrei sa le fak la toti ss care jc cu blind ma astai buna ma =))

lasane ahiLe ok =)))
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
Continut sponsorizat





Reclamatie eTc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie eTc   Reclamatie eTc Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie eTc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie Nos
» Reclamatie Alexutz
» reclamatie
» Reclamatie admin etc.
» reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Ne-am mutat pe www.csdeagle.net-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente