Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Anunt forum server/server forum

In jos 
+2
On.Line*
daniel
6 participanți
AutorMesaj
daniel
Administrator
Administrator
daniel


Harta Preferata? : de_inferno
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 1455
Fraguri : 9419
Reputatie : 61
Data nasterii : 28/06/1992
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 32
Localizare : pe luna
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : bunicica

Anunt forum server/server forum Empty
MesajSubiect: Anunt forum server/server forum   Anunt forum server/server forum Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 10:05 pm

baiati dupa ultimele zile vad ca ne ducem in jos cu forumu si cu serv, asa ca am luat o decizie sa bag serv in comunitatea heher iar in legatura cu admini, cei care nu tin in fiecare zi zilnic 5 ore redirecte va avea adminu scos nu ma mai intereseaza ca ai fost admin sau ca nu poti tine redirecte aprinse, asta e nu va convine la revedere, cei care vreti sa fiti alaturi de server veniti acolo va faceti cont downloadati redirectele respective si asta e, nam ce sa fac altceva daca voi o frecati toata ziua si nu va intereseaza de server/forum, pei nici mie numi convine ca etc,maudiu,gamer,babau si multi alti sa intrati cand vreti pe serv apropo si raini, ce saifac eu daca se intoarce ba pleaca ca are scoala ba vine ba pleaca ba vine, e acuma asta e nam nevoie de dastea, bai vi facem ceva facem nu o frecam aiurea si plecam cand ni se scoala , pe SUNT PROST acm eu stau pe forum in fiecare zi am peste 100 de accesari pe serv tin red mereu in fie care zi si voi faceti laba pei nici mie numi mai convine, voua va placea cand tinea florin serv aprins nonstop, SUNT PROST va durea in pl ca el platea curent net, etc...deci chiar va rog daca mai vreti sa fiti alaturi de serv faceti ce am scris mai sus , si inca cv dati bai baieti si voi bani la host ca vine acuma luna sa platim iar hostu si SUNT PROST de unde dau, bai pana la urma cred ca asta o sa fie ultimu topic pe acest forum, imi pare rau nati vrut sa facem cv frumos dar asta e, poate il inchid poae il las asa,nustu ma mai gandesc, imi cer scuze pt cuvintele care leam folosit mai sus dar asta e, si sa stiti sservere sunt o gramada dar nici unu ca al nostru......................................
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
On.Line*
Frizer
On.Line*


Harta Preferata? : De_Westwood
Arma Preferata? : M4A1
Mesaje : 717
Fraguri : 7461
Reputatie : 5
Data nasterii : 01/02/1995
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Pitesti
Joburi/Distractii : Counter Strike , Fotbal
Stare de spirit : Buna

Anunt forum server/server forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunt forum server/server forum   Anunt forum server/server forum Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 10:11 pm

Daniel eu am dat ban la host 4 euro...tin redirecte...intru pe servar...intru pe forum si postez banurile etc...eu sunt alaturi de servar si de forum...
Sus In jos
Show-Crime
Taximetrist



Harta Preferata? : de_dust2
Arma Preferata? : Ak47
Mesaje : 442
Fraguri : 5370
Reputatie : 3
Data nasterii : 12/09/1994
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Italia
Joburi/Distractii : Cs si fotbal
Stare de spirit : Fericit :)

Anunt forum server/server forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunt forum server/server forum   Anunt forum server/server forum Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 10:12 pm

eu zic ca al nostru e cel mai best numai ca trebe sa il facem ca inainte.
Ce e asa greu sa faceti voi srv la fel ca afumatul?
Ce este rau e ca nu mai are pluginurile alea faine adica sa sti cand tragi in om cat hp ii iei sau sa nu fie 5 min ptr runda sa asteptam ca prosti sa se omoara aia printre ei.
La lume ii placea afumatul...eu zic nu se poate face la fel?
Daca facem in felu urmator si tinem redirectele aprinse si ne mai straduim sa facem reclame etc o sa fie ca inainte.
Stiu ca nici eu nu am facut reclama toata ziua sau ma interesat mai mult srv si forum decat rest am avut si eu de treaba.
Hai sa ne straduim baieti sa facem srv ca inainte....puteam sa fim printre primele comunitati daca nu erau problemele astea..
Anunt forum server/server forum 524531 si inca odata Anunt forum server/server forum 524531
Sus In jos
sL.ide^
Admin Server
Admin Server
sL.ide^


Harta Preferata? : de_kabul
Mesaje : 197
Fraguri : 5953
Reputatie : 1
Data nasterii : 04/07/1995
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Pitesti
Joburi/Distractii : Fete ..cS...fotbal

Anunt forum server/server forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunt forum server/server forum   Anunt forum server/server forum Icon_minitimeDum Apr 18, 2010 10:18 pm

INTOTDEAUNA Anunt forum server/server forum 671484 , PENTRU TOTDEAUNA !!!
Sus In jos
http://ionutz-cool13.hi5.com
cretzu
Tractorist



Harta Preferata? : de_dust2
Arma Preferata? : 4
Mesaje : 102
Fraguri : 5439
Reputatie : 0
Data nasterii : 16/04/1994
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Brasov

Anunt forum server/server forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunt forum server/server forum   Anunt forum server/server forum Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 2:08 pm

Mha dani nu inchide forumul k e mijto.............shi ai dreptate toti tre sa puna bani la host eu mai sunt dator cu 2 euro azi sau maine ii trimit...............!
Sus In jos
sTaTuS
Admin Server
Admin Server
sTaTuS


Harta Preferata? : de_dust2
Arma Preferata? : m4a1
Mesaje : 31
Fraguri : 5365
Reputatie : 0
Data nasterii : 09/08/1994
Data de inscriere : 06/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Blaj
Joburi/Distractii : Fotbal , Cs , Bitefight,Travian,Xpert Eleven,Grepolis,Football Manager
Stare de spirit : Stare Buna si Nebuna :))

Anunt forum server/server forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunt forum server/server forum   Anunt forum server/server forum Icon_minitimeLun Apr 19, 2010 4:00 pm

wa frate io tin redirecte ... bani pt host nu am dat ! scz ! dar cand o sa mai am o sa dau ! k stau cam prost akm cu banii !! pe sv intru !! pe forum posteZ!!!
Sus In jos
http://csbestever.forumz.ro
Continut sponsorizat





Anunt forum server/server forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunt forum server/server forum   Anunt forum server/server forum Icon_minitime

Sus In jos
 
Anunt forum server/server forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anunt noul server
» Lipsesc sambata si duminica de server si forum
» Vreau sa stiu cine mai e alaturi de forum de mine si de server?????
» Anunt
» Anunt

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Ne-am mutat pe www.csdeagle.net :: Anunturi/Noutati-
Mergi direct la:  
creează un forum | Jocuri video | FPS - First Person Shooter | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente