Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Bani pe net!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
LEvis
Membru Nou
Membru Nou



Harta Preferata? : de_dust2
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 3
Fraguri : 5328
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/03/2010

Bani pe net! Empty
MesajSubiect: Bani pe net!   Bani pe net! Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 4:06 pm

Bani pe net! Logoneobuxcommainfull Bani pe net! Ff90e0e838118de720d6bd8

Nu stiu daca stiti dar momentan sunt o gramada de site-uri care te platesc pentru niste clickuri date in fiecare zi numite PTC(paid to click).
Cele mai cunoscute dintre acestea si cele mai bune, sunt NeoBux si GagaBux.
Aceste site-uri iti pun la dispozitie in fiecare zi cateva reclame pe care tu esti platit cu cate 1 cent/click.Pe Neobux in fiecare zi dispui de minim 4 reclame iar pe Gagabux in jur de 10-15.
Probabil ca va ganditi ca sunt fake dar va asigur ca nu sunt,eu personal am incasat de pe amandoua pana in momentu de fata in jur de 100$.Ca dovada am facut cate un printscreen la una dintre plati de la amandoua situri:

Bani pe net! Payment1gagabux

Bani pe net! Payment1neobux

Probabil va intrebati cat puteti castiga intr-o luna?Intr-o luna de zile ca membru standard si fara referali pentru doar cate 5 minute in fiecare zi pe aceste 2 situri faceti in jur de 10$.Nu e o suma imensa dar daca avansati la membru premium si mai faceti si referali ajungeti sa castigati o suma destul de frumusica.Chiar si asa ca membru standard si fara referali zic ca e destul de bine avand in vedere ca sunt numa 2 situri si cum am spus mai sus sunt o gramada de astfel de site-uri.Poate multi dintre voi va pierdeti timpul pe site-uri de gen triburile si mai stricati bani din buzunarul vostru pentru un upgrade...Acei bani puteti sa-i castigati din aceste situri PTC.
Daca sunteti hotarati sa faceti niste bani usor INREGISTRATIVA PE ACESTE 2 SITE-URI DAND CLICK PE BANNERELE DE MAI JOS iar daca o sa fiti multumiti si vreti MAI MULTE SITURI de acest gen lasati-mi un PM si se rezolva.

PS:Ca sa poti scoate banii trebuie sa ai un cont Paypal care si-l poate face orice persoana cu varsta de 18 ani,iar cei sub pot sa-l face pe numele unui parinte,deoarece daca vreti ca banii facuti pe aceste situri sa vii transferati pe un card din Romania trebuie sa va inregistrati cardul pe paypal(acest pas fiind unul foarte simplu)numai ca trebuie sa dispuneti de un card care accepta plati online din strainatate(Visa sau Mastercard).Chiar daca nu aveti un astfel de card puteti sa strangeti banii pe contul de paypal deoarece acei bani raman acolo ,puteti sa-i scoateti cand vreti sau puteti cumpara cu el de pe situri care accepta Paypal-ul.
Nu aveti nimic de pierdut,deoarece nu trebuie sa investiti nimic daca nu vreti.VOI DECIDETI!
Daca sunteti interesati si mai aveti ceva nelamuriri puteti intreba si o sa raspund cat de repede pot.Bafta si spor la facut de bani!


Sus In jos
daniel
Administrator
Administrator
daniel


Harta Preferata? : de_inferno
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 1455
Fraguri : 9419
Reputatie : 61
Data nasterii : 28/06/1992
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 32
Localizare : pe luna
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : bunicica

Bani pe net! Empty
MesajSubiect: Re: Bani pe net!   Bani pe net! Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 4:46 pm

editat de daniel

bai nu veni tu pe forum sa pui bannere cu care sa poti face tu bani dand astea clickuri !!!
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
LEvis
Membru Nou
Membru Nou



Harta Preferata? : de_dust2
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 3
Fraguri : 5328
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/03/2010

Bani pe net! Empty
MesajSubiect: Re: Bani pe net!   Bani pe net! Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 5:56 pm

Io am incercat doar sa ii ajut pe altii sa faca un ban din nimic,chiar si pe tine ca vad ca nu prea le ai..din siturile astea ai putea sa-ti platesti domeniul ..daca se inregistreaza careva nu are nimic de pierdut...
PS:daca nu ii voie cu bannere

Sus In jos
daniel
Administrator
Administrator
daniel


Harta Preferata? : de_inferno
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 1455
Fraguri : 9419
Reputatie : 61
Data nasterii : 28/06/1992
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 32
Localizare : pe luna
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : bunicica

Bani pe net! Empty
MesajSubiect: Re: Bani pe net!   Bani pe net! Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 8:38 pm

ba iti dau ban pe forum, si eu am cont la gagabux neobux robux si stiu ca castigi bani ca refferer daca se inregistreaza alti si daca da clickuri , asa ca daca mai postezi vreo data vreun link ai ban...
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
eL|MaGniFico*
Membru Nou
Membru Nou



Harta Preferata? : Nu Am
Arma Preferata? : Nu Am
Mesaje : 11
Fraguri : 5257
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/05/2010

Bani pe net! Empty
MesajSubiect: Re: Bani pe net!   Bani pe net! Icon_minitimeVin Mai 21, 2010 6:14 pm

Dragut am sa incerc si eu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bani pe net! Empty
MesajSubiect: Re: Bani pe net!   Bani pe net! Icon_minitime

Sus In jos
 
Bani pe net!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Metoda Cum sa Faci Bani[Net]
» Cei care nu pot pune bani la host !!!
» Cei care au dat bani pt modernizare comunitati!!!!
» Va invit pe Lockerz.ro daca vreti premii in bani ;)
» Pentru cei care au pus bani la host, ii vom rasplati cu invitatii pe torente...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Ne-am mutat pe www.csdeagle.net :: Bazar-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente