Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 PT FLORIN SI DANIEL

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
patlagica
Carciumar
Carciumar



Mesaje : 62
Fraguri : 5629
Reputatie : 10
Data de inscriere : 20/12/2009

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 4:27 pm

ba ce pula mea sunt atatia admini pe sv prosti rau de tot si codati kre dau bani fara sa faca nik cum e va pupa jan kre dadea ban pt k il lua si cum e unu cu numele "." kre mia dat ban degeaba pt k eram primu pe harta....................cum plm iau admin ma doar dak fac cerere..............sa imi bag pula in el de sv io knd am zis k e distrus sv e distrus rau....................scoateti in plm adminele la toti si datile la cn merita nu la toti kre fac cerere.............dak mi se scoala pula si vreau admin iau admin nu e asa florine si daniel?kam asa se int pe acest forum si sv de kkt e prea distru pe a face cva....................nu am zis nik dar nici chiar asa ma dati admine de pomana sa strice sv...............X(X(X(X(X(X(X(X((X(X(XX((X(X................ganditiva si voi putin cei 2 "OWNERI" si nu mai dati la cn nu merita admine si nu ma refer k nu am io admin pt k mi lati scos pe merit k vam injurat.....asa k ganditiva cf cu sv asta k sa dus dea puli
Sus In jos
daniel
Administrator
Administrator
daniel


Harta Preferata? : de_inferno
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 1455
Fraguri : 9419
Reputatie : 61
Data nasterii : 28/06/1992
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 32
Localizare : pe luna
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : bunicica

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: Re: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:06 pm

normal ar trebui sati dau ban pt limbaj, dar ai dreptate serv e distrus rau nu mai e de fct nimik pt ca daca tineti minte acum 3 saptamani era full serv, intradevar erau codati normal asa este pe toate serv si acolo trebuie sa intervina admini,iar acm e gol si are si lag, iar noi prapaditi asa cum suntem nu nici macar admini buni nici serv bun nici nu stim sa gestionam lucrurile cum trebuie; deci am ajuns la concluzia ca serv asta e terminat rau sal ducem mai departe nu se mai poate pt ca e distrus( are lag nu merg comenzile si multe chestii)

Sunt multi admini ce nu merita acest admin sa dau si ctv exemple:
admini ce nu merita:
pei lam avut pe amor care a distrus tot ce baieti aduceam dp planet de ma ajuta in administratie cu forumu ia gonit (e smecher baiatu, ma mir cum a putut avea ranku de owner la cat de prapadit era)
il avem pe manolo admin,nu am nimika cu el dar nu asa se face intrun serv sa dai admin la cv vrei consultate cu ceialti vezi are cont pe forum nare a postat na postat nimik admin direct, asa sa intamplat si cu iftimia a avut admin dintro data si cu multi alti care au trecut prin curtea noastra..
sincer daca ar fi sa o iau de la capat cu acesta comunitate nas mai merge pe mana li florin sau cu admini acestia nus buni ei se uita sa intre in top sa aiba ranku bun bineinteles cu silent aim si codati sa faca ce vor iei..
de cand sunt partener cu florin eu de aproximativ3 luni am intalnit fel si fel de admini cei buni au plecat din cauza ca uni dintre noi ii incurajau pe cei ce nu stiau ce e ala admin(ratati le zic eu)
in astea 3 luni am tras linie si am vazut ca nu se merita sa merg mai departe cu serrv si cu forumu pt ca e de cacat io am unplut serv asta de lume facand redirecte pt niste ratati de admini ce nu le tin io am fct forumuri in care ratati gen amor sia batut joc eu am fct alea la game traher care a umblat florin si lea dat peste cap am adus atatia admini ce iati gonit io am adus staff bun pt forum amor ia gonit deci imi bag pl in toata munca mea aici si plec, forumu va mai ramane doar 3 zile pt ca o sal sterg , si bai florine sa sti ca tu esti singuru vinovat ca serveru e de cacat pt ca daca nul aduceai pe amor sa strice tot si daca nu umblai tu la game traker si daca nu stricai tu serv intentionat eram sus sa fim sincer si sa dam toate pe fata tu ai stricat serv intentionat...
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
daniel
Administrator
Administrator
daniel


Harta Preferata? : de_inferno
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 1455
Fraguri : 9419
Reputatie : 61
Data nasterii : 28/06/1992
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 32
Localizare : pe luna
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : bunicica

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: Re: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:16 pm

Normal ca o sa o terminam aici dar nu certati sa ramanemn prieteni tu sa ramai cu serv tau si sal duci mai departe iar eu o sami caut sa fac cu alti baieti un serv bun fara lag fara admini terminati, cu baieti buni, bineinteles ca o sa iau niste admini dp aici care vor si care ii vreau eu
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
patlagica
Carciumar
Carciumar



Mesaje : 62
Fraguri : 5629
Reputatie : 10
Data de inscriere : 20/12/2009

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: Re: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 6:54 pm

nu e vb k sa nu mai continui dar din admini care iam vazut io pe sv nu am avut nik cu nimeni k admin dar frate dak ai admin nu incepe si da ban knd te ia altu sau kick si tot felu de dastea....................tineati 7-8 admini maxim si mergea sv fff bn nu mai dadeati admin la nimeni si asta era.........pe knd la voi cn face cerere de admin primeste sunt multi admini kre nu conosc cei 2 owneri e cva normal????????????? io nu am mai vazut pe nicaeri asta e.
-sv poate fi refacut la loc scosi toti admini si facut din nou un sv bun cum era odata si se poate ajunge sus cu acest sv.............si pe urma dai admin doar la catvi admini buni nu codati k acuma
-in al doilea rand un sv k sa mearga bn trebuie sa se inteleaga cel kare face cu cel kare tine adik daniel cu florin la noi nu merge.
-sunt multi admini kre nu fregventeaza forumu dar au admin de unde nu stim
-multi kre au admin sufera de el........................................
......................................................................................
si pot sa mai continui
Sus In jos
florin
Tractorist



Mesaje : 105
Fraguri : 5731
Reputatie : 9
Data de inscriere : 19/12/2009

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: si acuma ce sa fac eu   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 7:30 pm

ba an plm si eu ce sa fac daca zice dani sa i fac admin lu x y w ba daca nu va mai convine spuneti farate ca al sting si ami bag pula an el de sv si de tot daca nu va mai convine ca nu numai eu am vina ca dau admine ok o sa vad daca mai vreti sa tin sv si gata ca nu ma fute pe mn un sv ganditiva bn daca mai vreti sa mai aal tin aprins sv ca an plm ca la mn nimeni nu se gandeste ca fac leptopu praf la cate redirecte tineti voi ganditiva si ami spuneti si mie daca mai tin sv sau nu mai al tin ok si scz ca am vb asa
Sus In jos
daniel
Administrator
Administrator
daniel


Harta Preferata? : de_inferno
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 1455
Fraguri : 9419
Reputatie : 61
Data nasterii : 28/06/1992
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 32
Localizare : pe luna
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : bunicica

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: Re: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 8:03 pm

Pei da ma inchidel pei in plm am zis ca facem cv din el dar am fct o pl numai admini ratati avem si numai codati serv are lag nu merg comenzile tu nu vrei sa pui forumu la serv astea nu tin redirectele tu nu ti redirectele pei da ne suparam intre noi ca uni au admin si nu merita iar cei ce merita sunt luati de prosti
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
Iftimia2
Membru Nou
Membru Nou



Mesaje : 16
Fraguri : 5508
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2009

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: Re: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 8:08 pm

scuze frate ca te contrazic am avut o problema cu windousul si am postat pe forumul celalalt si ati spus ca nu e nimic Sad
Sus In jos
daniel
Administrator
Administrator
daniel


Harta Preferata? : de_inferno
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 1455
Fraguri : 9419
Reputatie : 61
Data nasterii : 28/06/1992
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 32
Localizare : pe luna
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : bunicica

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: Re: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 8:10 pm

bai iftimia daca citesti mai bn e vb de altcv
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
patlagica
Carciumar
Carciumar



Mesaje : 62
Fraguri : 5629
Reputatie : 10
Data de inscriere : 20/12/2009

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: Re: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 9:25 pm

io unu vreau k sv sa continue dar sa se ia de la 0 fara admini...............si e pe urma dati admin doar la 7-8 k sa nu fie k akuma 20 de admini.......si admini kre swa faca treaba sa mearga sv daia nu mai sunt akuma conesctari pe el pt k sunt prea multi codati si daia se plictiseste omu..........io unu am adus 4 player sa joace pe el si mia zis k nu mai intra pt k sunt admini codati si multi codati pe sv..............parerea mea luatio de la 0 si nu va mai certati si o sa mearga bn scoateti adminu la toti si luatio de la 0
Sus In jos
daniel
Administrator
Administrator
daniel


Harta Preferata? : de_inferno
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 1455
Fraguri : 9419
Reputatie : 61
Data nasterii : 28/06/1992
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 32
Localizare : pe luna
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : bunicica

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: Re: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 2:36 am

Nu mai are rost sa discutam pt ca fiecare cred ca sia inteles rolul pe care il are pe forum si server !
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
patlagica
Carciumar
Carciumar



Mesaje : 62
Fraguri : 5629
Reputatie : 10
Data de inscriere : 20/12/2009

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: Re: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 9:39 am

sa speram k va merge..........si sv va deveni unu fara codati
SUCCES OWNERILOR K SA POATA SA AFCA CVA DIN SV ASTA
Sus In jos
florin
Tractorist



Mesaje : 105
Fraguri : 5731
Reputatie : 9
Data de inscriere : 19/12/2009

PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: acuma ce nu merge   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 3:29 pm

pai acuma merge toate comenzile merge tot nu mei e lag cum ziceati voi am facut tot pozin=bilu sa nu mai fie lag etc
Sus In jos
Continut sponsorizat





PT FLORIN SI  DANIEL Empty
MesajSubiect: Re: PT FLORIN SI DANIEL   PT FLORIN SI  DANIEL Icon_minitime

Sus In jos
 
PT FLORIN SI DANIEL
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Florin vreau o marire te rog sau Daniel
» PT FLORIN SI DANIEL SI RESTU ADMINILOR
» CeReRe ADMIN By Daniel@Muziq
» Pentru dani si Florin
» Pentru Florin Si Dany

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Ne-am mutat pe www.csdeagle.net-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Jocuri video | FPS - First Person Shooter | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente