Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 nos cel mai ****** admin

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
manolooo
Membru Nou
Membru Nou



Mesaje : 2
Fraguri : 5371
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/01/2010

nos cel mai ****** admin Empty
MesajSubiect: nos cel mai ****** admin   nos cel mai ****** admin Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 10:43 pm

ba florineata nush cum sati zic ai dat admin la toti ****** cum ar fi nos cel mai ****** dupa sv a dat vot si a iesit aztec si nu ia convenit lui si a bagat de_dust iam zis ca e ****** ptr ca asa e si mia dat ban florineata ai grija frate de sv cat mai poti ca o sal perzi daca o ti asa eu ma **** si pe nos si pe cine vrei u dua sv si sti asta fffffff bine WinkWinkWinkWinkWink

Edit by Dj Uimitale

NU se permite injuraturi pe forum
Sus In jos
nos
Moderator
Moderator
nos


Harta Preferata? : Awp_BycasTor de
Arma Preferata? : Ak47
Mesaje : 280
Fraguri : 6186
Reputatie : 14
Data nasterii : 01/09/1986
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 38
Localizare : brasov
Joburi/Distractii : Progamator La Mama Acasa :) :X
Stare de spirit : Adrenalina La Maxim

nos cel mai ****** admin Empty
MesajSubiect: Re: nos cel mai ****** admin   nos cel mai ****** admin Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 10:56 pm

DEci manoolo esti un copil fara viitor . In primul rand eu nu tiam zis nica da te-ai trezit tu sa vb aiurea si sa vb ***** ca doar nu tea bagat nimeni in seama nu tia zis nimeni nica si tu vb aiurea ca sa te afli si tu in treba. Crezi ca daca ma injuri tu pe mine ma afectezi cu ceva Nu prea cred dai dovada ca esti *** Copil fara viitor. Asa. deci am dat la vot mai multe harti printre care si aztec si a iesit la vot
si mia zis baieti ca a fost aztec si am dat la vot alte harti printe care era si dust si am lasato pe aia . Gata Restu am lasat de la sine da se rezeste unu ca manoolo care nu i convine si incepe ca copiii aia mici si se plange la owneri ca el nu are admini si ca ar vrea sa aiba admin inapoi ca doar la asta trage toate reclamatile . Face gura mare pe unde apuca sa capete si el ceva> eu am zis Si o mai zic daca va credeti admini Buni eu va dau Adminul meu si faceti ce vreti cu el. K Va urez o zi buna Smile Pa Pa Pa Pa


Aveti un Limbaj Decent
Sus In jos
Dj_Gam3r
Admin Server
Admin Server
Dj_Gam3r


Mesaje : 90
Fraguri : 5680
Reputatie : 1
Data nasterii : 28/09/1990
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 33
Localizare : Brasov / Codlea
Joburi/Distractii : cs, cs ,cs , cs , cs ,cs , cs ... chefuri si bautura:X
Stare de spirit : ca vremea:))

nos cel mai ****** admin Empty
MesajSubiect: Re: nos cel mai ****** admin   nos cel mai ****** admin Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:48 pm

Da ce ma eu nu am admin Razz la ce sa imi dai adminu tau Smile))Smile))Razz

Si manolooo scuzami bagarile in seama sau cum zic copii ca tine " imi bag nasu unde nu imi fierbe oala " dar eu ai dau dreptate lu noss k aztec auzirai de la baietzi k a fost....deci esti un mic copil cu muculetzu la nas:)))Razz


Nu mai juk pe srv dak nu iti convine cum ne facem treaba. Sunt multe srv fratzica pe care potzi juk si cum iti place tie " CODAT "

Poate akolo nu se supara nimeni.

Dar pe srv asta dak mai intri......... dak ti se scoate banu......... ai Destroy de la mine............... fara motiv ........doar cu motivu sa invetzi sa vorbesti frumos.
Sus In jos
http://serrcannnnn17.hi5.com
daniel
Administrator
Administrator
daniel


Harta Preferata? : de_inferno
Arma Preferata? : ak47
Mesaje : 1455
Fraguri : 9420
Reputatie : 61
Data nasterii : 28/06/1992
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 32
Localizare : pe luna
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : bunicica

nos cel mai ****** admin Empty
MesajSubiect: Re: nos cel mai ****** admin   nos cel mai ****** admin Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:51 pm

ai bai si pt asta va certati, ce manolo parca iti place dust? dc injuri??
Sus In jos
http://www.mili-texas.com
t!gniu
Tractorist
t!gniu


Mesaje : 230
Fraguri : 6251
Reputatie : 17
Data nasterii : 27/11/1988
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 35
Localizare : brasov....codlea

nos cel mai ****** admin Empty
MesajSubiect: Re: nos cel mai ****** admin   nos cel mai ****** admin Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 2:06 am

are dreptate fratele nostru nos......eram si eu pe servar atunci si bine ia facut..... bounce de fiecare dak cand mai intri pe afumatzi ai ban de la mn ca nu sti sa vorbesti..bft
Sus In jos
nos
Moderator
Moderator
nos


Harta Preferata? : Awp_BycasTor de
Arma Preferata? : Ak47
Mesaje : 280
Fraguri : 6186
Reputatie : 14
Data nasterii : 01/09/1986
Data de inscriere : 17/12/2009
Varsta : 38
Localizare : brasov
Joburi/Distractii : Progamator La Mama Acasa :) :X
Stare de spirit : Adrenalina La Maxim

nos cel mai ****** admin Empty
MesajSubiect: Re: nos cel mai ****** admin   nos cel mai ****** admin Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 9:56 am

fratilor eu nu vreau certa ca eu nu bag in sema Chestile astea care nu au sens . Dany baga Topic Close si gata Te rog eu. Ms afro
Sus In jos
Continut sponsorizat





nos cel mai ****** admin Empty
MesajSubiect: Re: nos cel mai ****** admin   nos cel mai ****** admin Icon_minitime

Sus In jos
 
nos cel mai ****** admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [PLUGIN] Temporary admin ( dai admin direct de pe server )
» Am adaugatCumparare admin!!!
» cerere admin
» :D Un admin pt 7~uP* :D
» Admin sau MoD pls!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Ne-am mutat pe www.csdeagle.net-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente